Novinky VETFair 2019 | 17. ročník mezinárodní veterinární výstavy | Kongresovém centrum Aldis, Hradec Králové 5. - 6. 4. 2019
Novinky ČMDU Seč 2019 - seminář Českomoravské drůbežářské unie| hotel Jezerka 23. - 24. 4. 2019
Novinky Chovatelský den | Roprachtice 29. 5. 2019
Novinky Orlický pohár | Svídnice 6. 6. 2019
Novinky Zemědělský den Mžany 2019 | Sovětice 14. 6. 2019
Novinky Chovatelský den | Zdislavice 20. 6. 2019
Novinky Chovatelský den | Stará Paka 21. 6. 2019
Novinky Chovatelská výstava | Kralovice 27. 6. 2019

Kontakty

Tekro, spol. s r.o.,

Višňová 484/2, 140 00 Praha 4, www.tekro.cz

Výrobní závod: Nová Dědina, 783 91 - Uničov,

Objednávky: tel.: +420 585 004 366, fax: +420 585 004 303

ODDĚLENÍ ZOOHYGIENY:

Vedoucí oddělení            Ing. Karel Tittl                      tel.: +420 602 221 410,      k.tittl@tekro.cz

Area Manager ČR           MVDr. Pavlína Bidlová       tel.: +420 734 180 001,      p.bidlova@tekro.cz

Area Manager SR           MVDr. Jana Hantšoková    tel.: +421 908 709 307,      j.hantsokova@tekro.sk

Area Manager HU           Ing. Viktória Pintérová      tel.: +421 917 925 732,       v.pinterova@tekro.sk

 

Podpora prodeje ČR         Ing. Stanislav Polcr               tel.: +420 725 763 860,     s.polcr@tekro.cz

Česká republika - regiony

Ing. Hana Drápalová

Tel. +420 606 756 499, h.drapalova@tekro.cz

Ing. Martin Vyroubal

Tel. +420 723 634 199, m.vyroubal@tekro.cz

Ing. Radek Mayer

Tel. +420 725 784 198, r.mayer@tekro.cz

Ing. Jaroslav Servus

Tel. +420 601 581 858, j.servus@tekro.cz

Ing. Radek Mayer

Tel. +420 725 784 198, r.mayer@tekro.cz

Slovenská republika - regiony

MVDr. Jana Hantšoková

Tel. +421 908 709 307, j.hantsokova@tekro.sk

Ing. Jaroslav Merčiak

Tel. +421 918 628 102, j.merciak@tekro.sk

Maďarská republika - regiony

Illés Ferenc

Tel.+36 30 219 38 68

f.illes@tekro.hu

Illés Ferenc

Tel.+36 30 219 38 68

f.illes@tekro.hu

Csorba Szabina

Tel. +36 70 600 49 54

s.csorba@tekro.hu